![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανακοινώθηκε και επίσημα το «διαζύγιο» με Βετούλα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της ομάδας μπάσκετ του Κολοσσού αποτελεί και επίσημα, ο Νίκος Βετούλας, με τον πρώην τεχνικό των «θαλασσί» να συνεχίζει την καριέρα του στην Α’2 και τον Ιωνικό Νίκαιας. Αναλυτικά:
«Η ΚΑΕ Κολοσσός H Hotels ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον προπονητή Νίκο Βετούλα και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)