![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ικανοποιημένος ο Πάπα απο τη σχολή στη Μανίλα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ολοκληρώθηκε κατα τον καλύτερο δυνατό τρόπο η σχολή προπονητών του βόλει στη Μανίλα στην οποία δίδαξε ο συμπατριώτης νας καθηγητής του Πανεπιστημίου της Κολωνίας και μέλος της FIVB Θανάσης Παπαγεωργίου.
Ο Πάπα εμεινε πολύ ευχαριστημένος απο την συμμετοχή, την αγωνιστικότητα αλλά προ πάντων την θέληση για μάθηση όλων όσων πήραν μέρος στη σχολή και στα δύο LEVEL.
Ο κ. Παπαγεωργίου θα επιστρέψει στη Ρόδο για να ξεκουραστεί και θα περιμένει τον επόμενο σταθμό του ανά τον κόσμο με σκοπό να διδάξει και πάλι υποψήφιους προπονητές.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)