![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στη Βουλγαρία ο Γ.Α.Ο. Taekwondo Κολοσσός!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με 15 αθλητές-τριες θα συμμετάσχει ο Γ.Α.Ο ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ στο 14th HEREYA OPEN – Σόφια (Βουλγαρία) που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2 και Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 στο ASICS Arena Stadium.
Την αποστολή θα συνοδεύσει ο προπονητής Νίκος Καραβασίλης. Η διοίκηση του Γ.Α.Ο ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ εύχεται στους αθλητές-τριες καλή επιτυχία και χωρίς τραυματισμούς. Καλή αρχή να ευχηθούμε στους αθλητές-τριες που για πρώτη φορά συμμετέχουν σε επίσημους αγώνες και καλούνται να πάρουν το “βάπτισμα του πυρός”. Να έχουν όλοι μια όμορφη αγωνιστή εμπειρία!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)