![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πρωταθλήτρια Ελλάδας σε μονά και διπλά η Ειρήνη Μπεκιάρη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μεγάλη επιτυχία για το Ροδιακό τέννις. Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα τέννις που πραγματοποιήθηκε στη Λάρισα από 28/04 έως 02/05 με τη συμμετοχή 120 αθλητριών η Μπεκιάρη Ειρήνη κατάφερε να αναδειχθεί πρωταθλήτρια Ελλάδας 2024 στη κατηγορία των μονών αλλά και στων διπλών. Η αθλήτρια του Μιχάλη Μπότση κάνοντας πολύ καλές εμφανίσεις κατάφερε να κάνει 6 νίκες στα μονα και σε ένα τελικό που κράτησε 3 ώρες να πετύχει τη νίκη απέναντι στην Ιωάννα Τσεπετονίδου με 76 (5) 36 61 και να κερδίσει το τίτλο. Στα διπλά με συμπαίκτρια την Τσεπετονίδου πέτυχαν 5 νίκες χωρίς να χάσουν σετ και πήραν τη πρώτη θέση.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)