![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σάρωσαν οι ΤΙΤΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ στο πανελλήνιο κύπελλο Kyokushin
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σάρωσαν οι ΤΙΤΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ (Titans Dojo) στο πανελλήνιο κύπελλο Kyokushin με κανονισμούς Body Contact που διεξήχθη στον Βόλο υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας ομοσπονδίας κικμποξινγκ, αφού με 5 συμμετοχές κατέκτησαν 5 μετάλλια!
Συγκεκριμένα:
🥇Χρυσό μεταλλιο η Ηλιανα Σεντεμεντε
🥇Χρυσό μετάλλιο ο Χριστόφορος Στεφανάκης
🥇Χρυσό μετάλλιο ο Χρήστος Πατενιωτης
🥈Ασημένιο μετάλλιο η Αντιγονη Δαικοπουλου
🥉Χάλκινο μετάλλιο ο Γιαννης Σεντεμεντες
Αξίζει να σημειωθεί πως ήταν η πρώτη παρουσία των αθλητων/τριων σε αγωνες Kyokushin και τα αποτελέσματα αποδεικνύουν την σωστή και συστηματικη δουλειά που γίνεται στον συλλογο.
Την ομάδα συνόδευσε και κοουτσαρε ο προπονητής των ΤΙΤΑΝΩΝ Sensei Παπαβασιλείου Νίκος.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)