![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συμμετοχή του Κέντρου Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου στον 3ο Διασυλλογικό Αγώνα Ιππικής Αντοχής 2019
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Η αποστολή τουομίλου Κέντρο Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου (Κ.Ε.Ιπ Ρόδου)αναχωρείμε προορισμό το Κιλκίς όπου θα διεξαχθεί ο 3οςΔιασυλλογικός Αγώνας Ιππικής Αντοχήςτηςχρονιάς. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 5 Μαΐου στις εγκαταστάσεις του ιππικού ομίλου Ράντσο Κιλκίς (ΙΟΚΙΛ) στο Κιλκίς.
Στην αποστολή συμμετέχουν και διεκδικούν διακρίσεις: ο Μανώλης Μαχραμάςκαιη Αντώνια Ντουρουτλήπου θα διαγωνιστούν στα 80χλμ καθώς και οι Χρυσάνθη Ξυπολητά, Βιργινία Πολλεζέλ και ο Αντώνης Ξυπολυτάς που θα συμμετάσχουν στον αγώνα των 40χλμ.
Αρχηγός της αποστολής και συνοδός των αθλητών είναι ο διακεκριμένος αθλητής και προπονητής Παντελής Σαλονικιός.
Την αποστολή υποστηρίζει η BlueStarFerries.
Το Κέντρο Εκπαιδεύσεως Ιππασίας Ρόδου εύχεται σε όλους τους αθλητές καλή επιτυχία!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)