![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει στον Διαγόρα ο Μητσού!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παρελθόν από την Ε.Α. Καλύμνου αποτελεί ο Κώστας Μητσού.
Ο ικανότατος γκάρντ αποχαιρέτησε για προσωπικούς λόγους τους «σφουγγαράδες» και επέστρεψε στη Ρόδο όπου θα αγωνιστεί και πάλι για λογαριασμό του Διαγόρα. Θυμίζουμε ότι την περσινή χρονιά ο Μητσού αγωνίστηκε με τους «κυανέρυθρους» στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, ενώ είχε σημαντική συμβολή και στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής της σεζόν 2021-22, όπου μέσα από την οποία ουσιαστικά ο «γηραιός» κέρδισε την άνοδο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)