![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Γιαννόπουλος: «Έξι τελικοί ακόμα»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την άποψή του για την εκτός έδρας αναμέτρηση του Κολοσσού H Hotels κόντρα στην ΑΕΚ, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Basket League (11/3, 19:15), μοιράστηκε ο Χάρης Γιαννόπουλος.
Η δήλωση του Χάρη Γιαννόπουλου στο www.kolossosbc.gr:
«Είναι ένα ακόμη δύσκολο παιχνίδι εκτός έδρας, απέναντι σε μια δυνατή ομάδα, όπως είναι η ΑΕΚ. Απομένουν έξι παιχνίδια για εμάς μέχρι τα playoffs, έξι τελικοί για να ανεβούμε όσο πιο ψηλά γίνεται στη βαθμολογία για μια καλή θέση στα playoffs».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)