![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μοιράστηκαν την κορυφή Καζουλλάκης και Κακούλης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Διαμαντής Καζουλλάκης του Epavlis B.C και ο Μιχάλης Κακούλης της Α.Ε.Ν Αφάντου μοιράστηκαν την κορυφή στην θέση του πρώτου σκόρερ της 9ης αγωνιστικής στον Α Όμιλο του Εργασιακού Πρωταθλήματος. Οι δύο αθλητές σημείωσαν από 23 πόντους, ο πρώτος στο ματς κόντρα τους Δωριείτες και ο δεύτερος στην ήττα από το Hermes/Electroinvest.
Ο Διαμαντής Καζουλλάκης μίλησε στο xxsports.org για αυτή του την επιτυχία:
«Στο Epavlis είμαστε μια παρέα που παίζουμε και γνωριζόμαστε αρκετά χρόνια. Το κλίμα που επικρατεί είναι άριστο-οικογενειακό και αυτό οφείλεται τόσο στο Σάββα Γιορδαμνή που προσπαθεί να μην λείψει τίποτα από την ομάδα όσο και στον κοουτς Κ.Λιβιεράτο που μας «αντέχει» τα τελευταία 2 χρόνια! Καλη επιτυχία σε όλες τις ομάδες στα play off χωρίς τραυματισμούς.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)