![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συγχαίρει τον Γ.Α.Σ. Ιάλυσος ο Διαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία συγχαίρει τον Γ.Α.Σ. Ιάλυσος για την διοργάνωση του τουρνουά μίνι εξέδωσε ο Γ.Σ. Διαγόρας και ειδικότερα η έφορος του τμήματος μπάσκετ, Κωνσταντίνα Γεωργαλλή.
Αναλυτικά:
«To Tμήμα Μπάσκετ του Γ.Σ. Διαγόρας και ειδικότερα, η Έφορος του τμήματος κα. Κωνσταντίνα Γεωργαλλή, συγχαίρει τον ΓΑΣ Ιάλυσος για τη διοργάνωση του τουρνουά μίνι «2⁰ ΙΑΛΥΣΙΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΕΑΣΗΣ 2022» στο Κλειστό γυμναστήριο της Ιαλυσό.
Επίσης, ευχαριστεί το σωματείο και τον Γενικό Γραμματέα κ. Άκη Χούλη, για την πρόσκληση και την άρτια φιλοξενία.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)