![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συγχαρητήρια της Elite σε Κυπραίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συγχαρητήρια ανακοίνωση εξέδωσε η ELITE στην προπονήτρια Ελένη Κυπραίου. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. και οι προπονητές της ELITE Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης συγχαίρουμε την προπονήτρια μας Ελένη Κυπραίου για την επιτυχία της στη Σχολή Προπονητών Καλαθοσφαίρισης Γ’ κατηγορίας της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού! Η Ελένη πέτυχε στις εξετάσεις που έδωσε και είναι πλέον κάτοχος πτυχίου προπονητικής Γ’ κατηγορίας. Της ευχόμαστε κι άλλες επιτυχίες στην καριέρα της!!!».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)