![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συνεχάρη Καράβα ο Διαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συγχαρητήρια ανακοίνωση στον Νίκο Καράβα εξέδωσε η διοίκηση του Διαγόρα. Αναλυτικά:
«Ο Γ.Σ. Διαγόρας συγχαίρει τον αθλητή της ανδρικής ομάδας και εορτάζοντα σήμερα Νίκο Καράβα, ο οποίος ορκίστηκε στη σχολή διοίκησης επιχειρήσεων του πανεπιστημίου της Πάτρας. Ο νεαρός αθλητής της ομάδας μας πήρε το πτυχίο του και του ευχόμαστε ολόψυχα καλή επαγγελματική σταδιοδρομία σε ότι επιλέξει να κάνει. Ο Νίκος Καράβας θα επιστρέψει σήμερα το βράδυ στη Ρόδο και από αύριο θα τεθεί στη διάθεσή του Στάθη Βλαχοδήμου για το εκτός έδρας παιχνίδι του Σαββάτου (16:00) κόντρα στο Παλαιό Φάληρο.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)