![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Το «ευχαριστώ» του Γ.Σ. Διαγόρας στο Savaidis Travel!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί θερμά το Savaidis Travel και προσωπικά το Νίκο Σαββαΐδη για την στήριξη του στην ομάδα εξέδωσε ο Γ.Σ. Διαγόρας.
Αναλυτικά:
«Ο Γ.Σ. Διαγόρας ευχαριστεί θερμά την εταιρεία Savaidis Travel (Destination Management Company) για τη στήριξη και την προσφορά της στην ομάδα. Η εταιρεία βρίσκεται στο 4ο χιλιόμετρο Ρόδου- Λίνδου (22410-27605) και βρίσκεται δίπλα στην προσπάθεια της ομάδας μας στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής. Η οικογένεια του Γ.Σ. Διαγόρας ευχαριστεί θερμά και προσωπικά τον κ. Νίκο Σαβαϊδη για τη στήριξη και την αγάπη του στο σύλλογο».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)