![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Man-to-Man: MVP 18ης αγωνιστικής ο Αντώνης Διακογεωργίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Αντώνης Διακογεωργίου αναδείχτηκε MVP της 18ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα της Α Κατηγορίας μέσω της ψηφοφορίας του κοινού που πραγματοποιήθηκε στην εκπομπή «Man-to-Man» το βράδυ της Δευτέρας. Ο ποδοσφαιριστής του Κλεόβουλου πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στον Άρη Αρχαγγέλου και τον κοινό τον επέλεξε ως κορυφαίο της αγωνιστικής.
Στην δεύτερη θέση βρέθηκε ο Ηρακλής Γκιουρσάνης του Κλεάνθη, ενώ ακολούθησαν οι Αλέξανδρος Δρακόπουλος της Α.Ε Κατταβιάς και Ανέστης Μαυρίδης της Αναγέννησης Ασφενδίου.
Θυμίζουμε πως ο νικητής έχει ένα ποσό για τραπέζι στο «Πίνω και Μεθώ» στην Ψίνθο, προσφορά του Μιχάλη Πλύγκου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)