![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επέστρεψε στη Δόξα ο Λυριστής!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στη Δόξα θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μιχάλης Λυριστής, καθώς συμφώνησε σε όλα με τη διοίκηση των Ψινθενών!
Ο ταλαντούχος μεσοεπιθετικός έμεινε ελεύθερος από τον Κλεάνθη έπειτα από δική του απόφαση και ουσιαστικά επιστρέφει στους “βυσσινί” μετά από έξι μήνες . Με αυτή την κίνηση η Δόξα ενισχύεται σημαντικά ενόψει του δεύτερου γύρου, επιδιώκοντας να απαλλαγεί γρήγορα από την “υπόθεση” παραμονή. Ο Μιχάλης Λυριστής επιστρέφει στην ομάδα της καρδιάς του προκειμένου να την βοηθήσει να παραμείνει στην κατηγορία.
Η ανακοίνωση του Κλεάνθη:
Ο Α.Ε.Σ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας κοινή συν ένεση με τον ποδοσφαιριστή ΛΥΡΙΣΤΗ ΜΙΧΑΛΗ του ευχόμαστε υγεια και καλή συνέχεια.
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)