![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με Καλημέρη στον πάγκο ο Κλεάνθης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Κώστας Καλημέρης αποτελεί τον αντικαταστάτη του Στάθη Φαρμακίδη στον πάγκο του Κλεάνθη, παίρνοντας το χρίσμα από την διοίκηση της ομάδας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση των «Ροσονέρι»:
«Η Διοίκηση του Α.Ε.Σ. Κλεάνθης Παραδεισίου ανακοινώνει την ανάθεση της τεχνικής ηγεσίας στον Κώστα Καλημέρη, ο οποίος κρίθηκε ο καταλληλότερος για να οδηγήσει την ομάδα μας στην επίτευξη του στόχου, την κατάκτηση του Πρωταθλήματος.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)