![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Να πάρουν θέση για την διαιτησία στα επόμενα ματς»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την εξής ανακοίνωση εξέδωσε ο Πρόεδρος του Ορφέα Σουκρής Κελέσογλου αναφορικά με τις διαιτητικές αποφάσεις, αλλά και την συνέχεια του Πρωταθλήματος. Αναλυτικά:
«Θέλω να παρακαλέσω τον Πρόεδρο της Ένωσης Παναγιώτη Διακοφώτη, τα μέλη του και την ΤΟΔ να πάρουν θέση για τα τελευταία ματς της σεζόν συν τα Play Off. Η κατάσταση με την διαιτησία έχει ξεφύγει και πολλές ομάδες (όπως και εμείς) το τελευταίο διάστημα έχουν έντονα παράπονα. Στα επόμενα ματς θα κριθεί η παραμονή και η άνοδος και χρειάζονται λεπτοί χειρισμοί και σωστές αποφάσεις.
Εκ του Δ.Σ
Ο Πρόεδρος του Ορφέας
Σουγκρί Κελέσογλου»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)