![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο Οικονομίδειο»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κάλεσμα στον φίλαθλο κόσμο του νησιού έστειλε η διοίκηση του Ιάλυσου ενόψει του τοπικού ντέρμπι κόντρα στην Ρόδο στο Οικονομίδειο. Αναλυτικά:
«Το Σάββατο 17/12 όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο Οικονομίδειο. Η διοίκηση του Γ.Α.Σ Ιάλυσος προσκαλεί τον φίλαθλο κόσμο του νησιού στο τοπικό ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής κόντρα στην Ρόδο. Η αναμέτρηση αναμένεται να ξεκινήσει στις 15:00 και η παρουσία σας αναμένεται να δώσει ώθηση στην ομάδα μας. Ευχή όλων, οι φίλαθλοι που θα δώσουν το παρών να παρακολουθήσουν ένα σπουδαίο ντέρμπι σε κατάμεστο γήπεδο.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)