![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ολοκληρώθηκαν οι συμμετοχές για το 6ο ποδοσφαιρικό τουρνουά των Ιπποτών
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Οι διοργανωτές του The cup of Rhodes knights ανακοίνωσαν πως οι συμμετοχές για το 6ο τουρνουά ολοκληρώθηκαν:
«The cup of Rhodes knights .
Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή είναι οι Παναθηναικός, Πανιώνιος, Ιππότες, ΑΣ Ρόδος, Ιάλυσος, Αρένα, Πάνθηρες Ρόδου, ΑΕΡΑ, Φοίβος, Ηρακλής Μ. , Αστέρας Π. , ΑΣ Χάλκης, Ποσειδώνας Καρπάθου, ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω, ΑΕ Κως, Αργοναύτες Καλύμνου, ΑΟ Βαθύ, ΑΟ Νάξος, Νίκη Ρόδου,.
Από το εξωτερικό έρχονται στην Ρόδο η Ακαδημία Πανεβέζους από την Λιθουανία, η Μπεσίκτας από την Τουρκία .
Εθελοντισμός και τουρνουά
Όσοι φίλοι του ποδοσφαίρου θέλουν εθελοντικά να προσφέρουν τις υπηρεσίες του στο ποδοσφαιρικό τουρνουά από της 30 Απριλίου μέχρι της 4 Μαίου μπορούν να επικοινωνήσουν και να δηλώσουν συμμετοχή στο τηλ. 6943153323 κ. Γιώργο Δανά.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)