![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παραιτήθηκε ο Α.Ο Μεγίστης από το ματς με την Αναγέννηση
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την παραίτηση του από την αναμέτρηση με την Αναγέννηση Έμπωνας υπέβαλε ο Α.Ο Μεγίστης Καστελλόριζο. Αναλυτικά:
«Μετά την έγγραφη παραίτηση του Σωματείου της δύναμης μας «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ» από τον αγώνα Β Κατηγορίας 2ος Όμιλος,(2η Αγωνιστική) «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ», ο αγώνας δεν θα διεξαχθεί.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)