![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρελθόν ο Καρίκης από τη Δόξα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Αποχώρησε από τη Δόξα Ψίνθου ο Γιάννης Καρίκης. Ο έμπειρος αμυντικός επικαλούμενος προσωπικούς λόγους ζήτησε να αποχωρήσει από την ομάδα και οι ιθύνοντες έκαναν δεκτό το αίτημα του. Ο παίκτης δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει τους ανθρώπους με τους οποίους συνεργάστηκε:
“Θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου, τους προπονητές και τη διοίκηση της ομάδας για τη συνεργασία που είχαμε. Αποχωρώ για προσωπικούς λόγους.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)