![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρελθόν ο Μολόχας!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παρελθόν από τον Διγενή Κοσκινού αποτελεί ο Γιώργος Μολόχας. Ο έμπειρος πορτιέρο, έπειτα από τέσσερα χρόνια στα Κοσκινού, έλυσε την συνεργασία του και πλέον αναζητεί τον επόμενο σταθμό της καριέρας του. Ο ίδιος θέλησε μέσω της ιστοσελίδας μας να ευχαριστήσει τον σύλλογο.
Αναλυτικά:
“Ευχαριστώ τον Διγενή για αυτά τα τέσσερα υπέροχα χρόνια. Εύχομαι τα καλύτερα στην ομάδα . Εις το επανιδείν.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)