![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σηκώνουν μανίκια στον Άρη!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η τελευταία άτυπη συνάντηση των μελών της διοίκησης του Άρη Αρχαγγέλου, όπου συζητήθηκε ο σχεδιασμός της ερχόμενης αγωνιστικής περιόδου. Παρόντες ήταν και όλοι οι ενδιαφερόμενοι για συμμετοχή στα δρώμενα του συλλόγου του Αρχαγγέλου. Ο πρόεδρος, Σάββας Σφυριαλλάς με τους συνεργάτες του αποφάσισε τη διεξαγωγή συμπληρωματικών εκλογών τη Δευτέρα (12/6) προκειμένου να εισχωρήσουν στο διοικητικό σχήμα τα νέα πρόσωπα που έχουν διάθεση να ενισχύσουν τους “κιτρινόμαυρους”, αντικαθιστώντας παράλληλα ορισμένα μέλη που αποχωρούν λόγω ανειλημμένων επαγγελματικών υποχρεώσεων. Ωστόσο, επειδή ο χρόνος πιέζει τους Αρχαγγελίτες, η περσινή διοίκηση ξεκινάει ήδη από σήμερα να τρέχει τα ζητήματα του σωματείου και δεν αποκλείεται σύντομα να υπάρξουν εξελίξεις και στο μεταγραφικό μέτωπο. Παρακάτω η ανακοίνωση του Άρη Αρχαγγέλου:
Το Δ.Σ. του Άρη Αρχαγγέλου πραγματοποίησε άτυπη συνέλευση όπου έδωσαν το “παρών” όλα τα μέλη του συμβουλίου, καθώς και μέλη που προτίθενται να ενισχύσουν το διοικητικό σχήμα του συλλόγου μας.
Αποφασίστηκε η διεξαγωγή συμπληρωματικών εκλογών τη Δευτέρα 12 Ιουνίου προκειμένου να σχηματιστεί η νέα διοίκηση. Η διαδικασία θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Αγίου Σάββα, όπου όλα τα μέλη του σωματείου μπορούν να παραστούν και να ψηφίσουν από τις 17:00 ως τις 20:00.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)