![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Προσωπική επιλογή της διοίκησης
Στο εφηβικό του Κλεάνθη ο Ζουρούδης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Tο εφηβικό τμήμα του Κλεάνθη Παραδεισίου κλήθηκε να αναλάβει ο Κώστας Ζουρούδης. Αποτελεί προσωπική επιλογή της διοίκησης. Μάλιστα, θεωρούν πως είναι ο πλέον κατάλληλος για να αναλάβει την καθοδήγηση των νεαρών ποδοσφαιριστών του συλλόγου. Να υπενθυμίσουμε πως ο Ζουρούδης μαζί με τον Νώντα Αξιώτη αποτελούν το τεχνικό δίδυμο του Νηρέα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)