![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στο τεχνικό τιμ της Ρόδου ο Άκης Γεωργίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στην Ρόδο επέστρεψε μετά από τρία χρόνια απουσίας ο Άκης Γεωργίου, ο οποίος εντάχθηκε στο προπονητικό επιτελείο στο πλευρό του Νίκου Κουρμπανά. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η Ρόδος ανακοινώνει την επανέναρξη συνεργασίας με τον Άκη Γεωργίου, αυτή τη φορά αναλαμβάνει ως βοηθός προπονητή του κ. Κουρμπανά! Ο Άκης αποτέλεσε βασικό μέλος της ομάδας, όταν ξεκίνησε το ταξίδι για την μεγάλη Ρόδο το 2018 στο Α’ τοπικό ως ποδοσφαιριστής, όπου ήταν και ο τελευταίος του σταθμός. Χαιρόμαστε να έχουμε στο δυναμικό μας δικά μας παιδιά που αγαπούν την ομάδα! Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια της Ρόδου και του ευχόμαστε καλή αρχή! »
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)