![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Θα συμμετάσχουμε σε οποιαδήποτε έδρα οριστεί το αυριανό Final 4»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με ανακοίνωση της η διοίκηση του Α.Ο Κολοσσού Ρόδου δήλωσε πως η Γαλάζια Ακαδημία θα συμμετάσχει στο Final 4 των Παμπαίδων παρά την αλλαγή έδρας από την τοπική επιτροπή:
«Ήταν όλα έτοιμα»
Με έκπληξη ενημερωθήκαμε σήμερα το μεσημέρι για την απόφαση του προέδρου της ΤΕ ΕΟΚ Δωδεκανήσου κ Παντελή Κουγιού να αλλάξει την έδρα διοργανώσεις του F4 παμπαίδων Δωδεκανήσου. Η ομάδα μας ανταποκρίθηκε σε ότι -επισήμως- της ανατέθηκε αλλά προφανώς δεν ήταν αρκετό. Δηλώνουμε ότι θα συμμετάσχουμε σε οποιαδήποτε έδρα οριστεί το αυριανό F4 γιατί αυτή η γιορτή είναι των παιδιών και κανενός άλλου…
Κλείνοντας θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους συντελεστές της διοργάνωσης
- κ Κολιάδη Αλέξανδρο πρόεδρο ΔΟΠΑΡ για την χορηγία των μεταλλίων και των κυπέλλων.
- Radio1 μουσική και παρουσίαση
- Επιγραφές Αττιτής Αντώνης banner και διαφημιστική προβολή.
Με εκτίμηση,
ΔΣ Α.Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)