![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Την Κυριακή οι δρόμοι οδηγούν στο Οικονομίδειο»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Kάλεσμα στο κόσμο του νησιού έστειλε η διοίκηση του Γ.Α.Σ. Ιάλυσος με αφορμή την Κυριακάτικη αναμέτρηση κόντρα στον Αιολικό. Αναλυτικά:
«Η διοίκηση του Γ.Α.Σ Ιάλυσος καλεί τον φίλαθλο κόσμο του νησιού στην αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής για το Πρωτάθλημα της Γ Εθνικής κόντρα στον Αιολικό.
Η παρουσία σας θα δώσει ώθηση στην ομάδα μας, προκειμένου να ξεκινήσει με το δεξί τις υποχρεώσεις της στο νέο Πρωτάθλημα. Η ομάδα μας επέστρεψε στις εθνικές κατηγορίες με ένα ρόστερ που απαρτίζεται κυρίως από ντόπιους ποδοσφαιριστές και η στήριξη του κόσμου κρίνεται αναγκαία. Την Κυριακή στις 15:00 όλοι δρόμοι οδηγούν στο Οικονομίδειο.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)