![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τριπλή ενίσχυση για την Δόξα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση τριών ποδοσφαιριστών ανακοίνωσε η Δόξα Ψίνθου. Συγκεκριμένα, πρόκειται για τον Παύλο Στελλά, τον Χρήστο Πετρά και τον Σάββα Καμπούρη, με τον τελευταίο να επιστέφει στην ομάδα έπειτα από δυο χρόνια.
Αναλυτικά:
“Ακολουθώντας το αρχικό πλάνο που στηρίζεται στη σωστή δομή κάθε ερασιτεχνικού σωματείου, ανακοινώνουμε την επιστροφή άλλων δύο ντόπιων ποδοσφαιριστών: Τον Στελλά Παύλο(ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ) και τον Χρήστο Πετρά(Κ19 ΙΑΛΥΣΟΣ)!Επίσης την απόκτηση του Σάββα Καμπούρη από τον Απόλλων Καλυθιών, είχε αγωνιστεί ξανά στην ομάδα μας πριν 2 χρόνια! Τους καλωσορίζουμε στον σύλλογο μας και τους ευχόμαστε καλή σεζόν με υγεία!”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)