![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Βραβεύτηκε ο Ηλίας Κουνελλές
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Αποτελεί τιμή για τον ιδιο την Ρόδο ,την Κύπρο της οποίας την διαιτησία του μπάσκετ υπηρετεί και καταδεικνύει την θέληση του ανθρώπου να φτάσει κάπου.
Ο Ηλίας Κουνελλές ηταν απο τους διαιτητές που διακρίθηκαν ιδιαίτερα στο πρόσφατο Eurobasket και συγκέντρωσε τα εγκώμια των Ευρωπαίων παρατηρητών και μεντόρων
Αυτός ηταν ο λόγος για τον οποίο η ΟΔΚΕ τον τίμησε σε εκδήλωση που εγινε στην Πάτρα στις 30 Ιανουαρίου.
Για τον Ροδίτη διαιτητή οι πόρτες των μεγάλων διοργανώσεων είναι ξεκάθαρο πως είναι ανοιχτές.
Μπράβο Ηλία…Και εις ανώτερα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)