![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
4Χ4 ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ Α.Σ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ. 4ο ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΗ
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μία ακόμη μεγάλη νίκη πέτυχε ο Α.Σ Δωδεκάνησος. Στο γἤπεδο του Μετς ξεπέρασε εύκολα την αντίσταση του Άτλαντα τον οποίο και επικράτησε με σκορ 24:69. Η Δωδεκάνησος από την αρχή πήρε το προβάδισμα στο σκορ. Στις αρχές του δευτέρου δεκαλέπτου, έκανε τη διαφορά και μάλιστα το πρωτο νταμπλ σκορ. Η συνέχεια ήταν ανάλογη. Με πολλές λύσεις από τον πάγκο, η ομάδα του Γιώργου Χατζηκαλημέρη, έχτισε μία μεγάλη διαφορά και θριάμευσε. Η απόστολή επιστρέφει την Κυριακή στις 5μ.μ.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)