![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανακοίνωσε Κουφάλη ο Ηρακλής
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του Γιώργου Κουφάλη και επίσημα ανακοίνωσε η διοίκηση του Ηρακλή Μαριτσών. Ο έμπειρος πορτιέρο έμεινε και τυπικά ελεύθερος από τον Απόλλωνα Καλυθιών και εντάχθηκε στο δυναμικό του Κώστα Πάττα. Ο Κουφάλης θα πλαισιώσει τον Γιώργο Κουμέντο κάτω από τα δοκάρια των «πρασίνων», με τους οποίους προπονείται το τελευταίο διάστημα. Αποτελεί προσωπική μεταγραφή του μέλους του ταμία της ομάδας, Σταύρου Καράλλα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)