![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανανέωσαν ακόμα τέσσερις στον ΔΙ.Α
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Επιστολή με την οποία ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασία με άλλους 4 ποδοσφαιριστές απέστειλε η ομάδα του ΔΙΑ. Μεταξύ αυτών και ο Μανώλης Χατζηφούντας με τον οποίο λύθηκε η οικονομική διαφορά και παρέμεινε στο ρόστερ.
Αναλυτικά:
Η Α.Ε ΔΙΑΣ ανακοινώνει την ανανέωση συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Χατζηφούντα Μανώλη, Πη Δημήτρη, Begirllari Arensi (Άρη) και Σιντιχάκη Μανώλη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)