![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ίσως παραμείνει ο Αδάμος
Ανανέωσαν Παπουρδάνος και Ζωάννου στον Διαγόρα Βατίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Διαγόρα Βατίου θα αγωνιστούν και τη νέα αγωνιτική περίοδο, ο Θάνος Παπουρδάνος, ο Μάκης Ζωάννου και ο Σωτήρης ο Αδάμος, σε περίπτωση που δεν φύγει με μετάθεση από τη Ρόδο. Αυτό θα ξεκαθαριστεί τις επόμενες ημέρες. Η ομάδα έχει αποφασίσει να κρατήσει τον βασικό της κορμό με τον προπονητή, Γιάννη Καμπούρη, να ψάχνεται ταυτόχρονα στο μεταγραφικό κομμάτι.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)