![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανανέωσε ο Καραγιάννης, έκλεισε ο Τσελεπίδης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Κλεόβουλου θα παραμείνει και την νέα αγωνιστική περίοδο ο Δημήτρης Καραγιάννης. Ο 27χρόνος πορτιέρο τα βρήκε σε όλα με την διοίκηση της ομάδας και τον Νίκο Σαββαΐδη και έδωσαν τα χέρια ενόψει της νέας σεζόν.
Πλην του Καραγιάννη, ο Κλεόβουλος έφτασε σε οριστική συμφωνία και με τον Μιχάλη Τσελεπίδη. Το μόνο που απομένει πλέον είναι η αποδέσμευση του 26χρόνου κεντρικού αμυντικού από τον ΑΕΡΑ.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)