![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανανέωσε η “σημαία” !
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με την φανέλα του Εθνικού Αρχιπόλεως θα αγωνίζεται και την νέα σεζόν ο Βλάσσης Πάλλας.Ο επί χρόνια αρχηγός των “κυανόλευκων” συναντήθηκε με την διοίκηση της ομάδας και συμφώνησε σε όλα προκειμένου να παραμείνει για ακόμα μια χρονιά, η “σημαία” του Εθνικού.Θεωρείται δεδομένο πως ο Πάλλας θα βοηθήσει σημαντικά τον σύλλογο την ερχόμενη περίοδο στην επίτευξη των στόχων του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)