![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αναβολή στο ΑΕ Λέρου – Α.Ο. Πυλίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Δεν θα διεξαχθεί το παιχνίδι κυπέλλου ανάμεσα σε Α.Ε Λέρου και Α.Ο Πυλίου που ήταν προγραμματισμένο για αύριο στις 11:30, αφού λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών όπως αναφέρει η εταιρεία Dodekanisos seaways, το δρομολόγιο που θα επέστρεφε την ομάδα του Δημήτρη Χρυσόπολου από την Λέρο, δεν θα πραγματοποιηθεί.
Αναλυτικά:
Έπειτα από σχετικό έγγραφο της εταιρείας Dodekanisos seaways, για αλλαγή δρομολογίου λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, ο αγώνας Κυπέλλου Δωδεκανήσου, όμιλος Νήσων, «ΑΕ ΛΕΡΟΥ-ΑΕ ΔΙΑΣ», αναβάλλεται.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)