![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Aποχαιρέτησε τον Τογρού ο Διαγόρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ θέλει δημόσια να αποχαιρετήσει, να ευχαριστήσει και να συγχαρεί τον ποδοσφαιριστή του, Σταμάτη Τογρού που επιστρέφει στο νησί της Κω.
Ο Σταμάτης είναι για εμάς ένας άνθρωπος που με το ήθος, την ευπρέπεια, την συνέπεια και την αγωνιστικότητά του στόλισε φέτος το Σωματείο μας. Του ευχόμαστε ο Θεός να τον έχει καλά, καλή συνέχεια και να ξέρει ότι πάντα η πόρτα του ΔΙΑΓΟΡΑ θα είναι ανοιχτή για τον άξιο αυτόν άνθρωπο και ποδοσφαιριστή.
ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)