![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έκλεισε το ρόστερ ο Κιόττου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την επιστροφή ενός ακόμα δικού του παιδιού ανακοίνωσε η διοίκηση του Απόλλωνα Καλυθιών. Ο Νίκος Κιόττου μετά την περιπλάνηση του σε Δόξα Ψίνθου, Α.Ε.Ρ.Α και την δεύτερη ομάδα της Καλλονής, θα φορέσει ξανά την κυανοκίτρινη φανέλα. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός θα βρήκε σε όλα με τον Απόλλωνα και θα ενταχθεί άμεσα στο ρόστερ του Χρυσόστομου Χάσταλη για την νέα σεζόν. Αυτή θα είναι και εκτός συγκλονιστικού απροόπτου η τελευταία μεταγραφή του Απόλλωνα που πατάει γκάζι ενόψει της νέας σεζόν.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)