![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στο Περιστέρι για το βήμα παραπάνω!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στις προπονήσεις του Ατρομήτου συμμετέχουν προσωρινά, με σκοπό να δοκιμαστούν οκτώ ταλαντούχοι νεαροί ποδοσφαιριστές του Απόλλων Καλυθιών. Πιο συγκεκριμένα, τα παιδιά βρίσκονται στις εγκαταστάσεις των ”Περιστεριωτών” και προπονούνται σε αυτές από χθες (9/3), συνοδευόμενοι από τον προπονητή τους Βαγγέλη Πάσχο και την υπεύθυνη των ακαδημιών του συλλόγου Αναστασία Καρίπη.
Επιπλέον, όλα τα παραπάνω διαδραματίζονται στο πλαίσιο τις συνεργασίας των ”Απολλωνιστών” με την Αθηναϊκή ομάδα. Τέλος τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που διεκδικούν το ”βήμα παραπάνω” είναι τα εξής: Γιάννης Νερατζάκης, Άγγελος Κρούγκερ, Βελισσάριος Παπαρίζος, Αλκίνοος Περιστερόπουλος, Βασίλης Καλλιγάς, Θωμάς Λεονταρόπουλος, Άγγελος Στατιού και ο Μιχάλης Σταυρής.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)