![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Eυχαριστεί Παυλίδη ο Διαγόρας Βατίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί τον κ. Πολύβιο Παυλίδη για την προσφορά του στον σύλλογο εξέδωσε ο Διαγόρας Βατίου.
Αναλυτικά:
Το ΔΣ του Διαγόρα Βατίου αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει δημόσια, τον φίλο της ομάδας και συγχωριανό μας, κύριο Πολύβιο Παυλίδη, για την προσφορά του σε ρουχισμό ( στολές αγώνα). Ο κύριος Παυλίδης μένει μόνιμα στην Αμερική και παρ´ όλο που βρίσκεται τόσο μακριά δεν έπαψε ποτέ να αγαπά και να νοιάζεται το χωριό του!!!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)