![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Πριν από λίγο έγινε γνωστό ότι έφυγε από την ζωή ο άλλοτε πρόεδρος του Ευαγόρα Μιχάλης Παναγιώτου χτυπημένος από την επάρατη νόσο. Ο Μιχάλης Παναγιώτου υπηρέτησε για χρόνια το Δωδεκανησιακό ποδόσφαιρο σύνδεσε το όνομα του με την ιστορία του Ευαγόρα και αφιέρωσε όλη του ζωή στο ποδόσφαιρο. Οι συντάκτες του Rodostv και η οικογένεια του Κώστα Καστανάκη συλλυπούνται την οικογένεια του για την απώλεια του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)