![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έκτακτο κάλεσμα της Ε.Π.Σ.Δ. στα σωματεία!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κάλεσμα προς όλα τα σωματεία που ανήκουν στην Δύναμη της έκανε η Ε.Π.Σ.Δ., προκειμένου να βρεθούν την προσεχή Παρασκευή στις 19:00 στα γραφεία της Ένωσης για να ενημερωθούν γα την υποχρεωτική κάρτα υγείας ποδοσφαιριστή. Αναλυτικά:
«Καλούνται όλα τα σωματεία της Δύναμης μας όλων των κατηγοριών την Παρασκευή 05/10/2018 και ώρα 19:00 στα γραφεία της Ένωσης για ενημέρωση σχετικά με την υπουργική απόφαση (Έγγραφο Ε.Π.Ο. με Αρ. Πρωτ. 31711 / 04/10/2018.) η οποία θα έχει άμεση ισχύ από 09/10/2018 και αφορά την υποχρεωτική κάρτα υγείας ποδοσφαιριστή η οποία θα είναι απαραίτητη για την συμμετοχή τους στους αγώνες.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)