![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έμεινε ελεύθερος από τον Κλεάνθη ο Τσίγκρηλας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ελεύθερος να διαπραγματευτεί με ομάδα της αρεσκείας του είναι ο Δημήτρης Τσίγκρηλας. Ο έμπειρος αμυντικός έλυσε κοινή συναινέσει την συνεργασία του με τον Κλεάνθη Παραδεισίου και αποχωρεί από τον σύλλογο έπειτα από ένα χρόνο παρουσίας. Ο 35χρονος ποδοσφαιριστής μεταξύ άλλων έχει αγωνισθεί σε Ευκλή, Δήμητρα Δαματριάς, Δαμάγητο, Νηρέα και Ακουσίλαο, ενώ την φετινή σεζόν με τους «ροσονέρι» κατέγραψε 17 συμμετοχές στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)