![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ενισχύθηκε με Μπανουσάι ο Διαγόρας Βατίου!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του ικανότατου εξτρέμ Μπερνάντο Μπανουσάι ανακοίνωσε ο Διαγόρας Βατίου.
Αναλυτικά:
«Η διοίκηση του Διαγόρα Βατίου βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώνει την απόκτηση του Μπερνάντο Μπανουσάι. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός, ο οποίος τα τελευταία χρόνια αγωνίζονταν για λογαριασμό του Φοίβου Κρεμαστής συμφώνησε σε όλα με την ομάδα μας και θα ενισχύσει τον Διαγόρα Βατίου στη συνέχεια του πρωταθλήματος».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)