![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4893-90x90.jpeg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επίσημη αναβολή έως τις 18/3 από την ΕΠΣΔ
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την αναβολή όλων των επίσημων αναμετρήσεων έως και την Τετάρτη 18/3 ανακοίνωση η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου. Αναλυτικά:
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Μετά την ενημέρωση απο την Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ που συμμετέχει και ο Πρόεδρος της Ενωσης Κ. Παναγιώτης Διακοφώτης. Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣΔ, αναβάλλει όλα τα Πρωταθλήματα ευθύνης της, έως την Τετάρτη 18.03.2020. Τα μέτρα ισχύουν από αύριο, Παρασκευή 13 Μαρτίου 2020 και θα επαναξιολογηθούν πριν τη λήξη τους.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)