![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επεισόδια στην Αρχάγγελο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Επεισόδια πραγματοποιήθηκαν στο γήπεδο Αρχαγγέλου, μετά την ισοπαλία του τοπικού Άρη κόντρα στην Δόξα Ψίνθου με 1 – 1. Η “φασαρία” ξεκίνησε έπειτα από διαπληκτισμό που είχαν κάποιοι ποδοσφαιριστές στα αποδυτήρια και ένα μπουκάλι το οποίο εκτοξεύτηκε προς τον ποδοσφαιριστή Τόππο, μετά το τελικό σφύριγμα του Ατσικνούδα . Στον χώρο των αποδυτηρίων εισήλθαν μερικοί φίλαθλοι των γηπεδούχων με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί αρκετή ένταση. Ευτυχώς, μετά την παρέμβαση των ψυχραιμότερων, το συμβάν έληξε χωρίς περαιτέρω παρατράγουδα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)