![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει στον Απόλλωνα ο Κουφάλης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με τη φανέλα του Απόλλωνα Καλυθιών θα συνεχίσει να αγωνίζεται σύμφωνα με πληροφορίες ο Γιώργος Κουφάλης. Ο νεαρός πορτιέρο ο οποίος τα τελευταία χρόνια βρισκόταν στο νησί της Κύπρου για σπουδές, συμφώνησε σε όλα με την διοίκηση των “κυανοκίτρινων” και το μόνο που απομένει για να τελειώσει η επιστροφή του παίκτη στην ομάδα είναι το τυπικό μέρος. Το αμέσως επόμενο διάστημα αναμένεται να υπάρξουν νεότερα στην συγκεκριμένη μετεγγραφή.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)