![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστρέφει στο Οικονομίδειο ο Σταύρου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά από επτά μήνες ο άνθρωπος που συνδύασε το όνομα του με την επιτυχία του Ιάλυσου την περσινή σεζόν, επιστρέφει στο Οικονομίδειο ως αντίπαλος. Ο λόγος για τον Ανδρέα Σταύρου που για πρώτη φορά μετά την άνοδο στην Γ Εθνική και τις πέντε κούπες που κατέκτησε, θα τεθεί αντιμέτωπος με την πρώην ομάδα του. Ο Κύπριος τεχνικός του Ηρακλή Λάρδου θα φιλοξενηθεί στο Οικονομίδειο για τα προημιτελικά του Κυπέλλου σε μια αναμέτρηση που οι γηπεδούχοι είναι ξεκάθαρο φαβορί. Σίγουρα ωστόσο η επιστροφή του στην Ιαλυσό θα συζητηθεί όσο τίποτε άλλο στην συγκεκριμένη φάση.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)