![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Επιστροφή Φαρμακαλή με διπλό ρόλο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ένταξη του Βασίλη Φαρμακαλή στην ομάδα του Άρη Αρχαγγέλου, με διπλό μάλιστα ρόλο δημοσιοποίησαν με σχετική τους ανακοίνωση οι “κιτρινόμαυροι”. Συγκεκριμένα, ο επί σειρά ετών ποδοσφαιριστής του Άρη ανέλαβε χρέη Γενικού Αρχηγού, ενώ παράλληλα θα είναι και ο άμεσος συνεργάτης του Γιώργου Δημητριάδη
Αναλυτικά:
“Το Δ. Σ. του Άρη Αρχαγγέλου καλωσορίζει για την σεζόν 2021-2022 τον έμπειρο ΒασίληΦαρμακαλή. Ο Βασίλης θα κατέχει διπλό ρόλο, αφού θα αποτελεί τον Γενικό Αρχηγό και τον βοηθό του Γιώργου Δημητριάδη στον πάγκο της ομάδας μας. Του ευχόμαστε καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα!”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)