![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαριστήριο Κλεάνθη σε Χατζηνικολάκη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με ανακοίνωση της, η διοίκηση του Κλεάνθη Παραδεισίου ευχαριστεί δημόσια τον Χατζηνικολάκη Γιάννη για την προσφορά εμφιαλωμένων νερών για τις ανάγκες της προετοιμασίας. Αναλυτικά:
«Το Δ/Σ του Α.Ε.Σ Κλεάνθης Παραδεισίου, ευχαριστεί τον κ΄ Χατζηνικολάκη Ιωάννη (Συνεργάτης ΑΒ Βασιλόπουλος) για την προσφορά του σε εμφιαλωμένα νερά για τις ανάγκες της προετοιμασίας της ομάδας μας.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)